Kontakt

LUNIT s.r.o.

Nábytkové kovanie, fóliované dvierka
Na Rákoši 9263, 96001 Zvolen

IČO: 45515093
DIČ: 2023022408
IČ-DPH: SK2023022408

GPS

48.584113124, 19.124193192
48° 35' 2.807246" N
19° 7' 27.0954895" E

Otváracie hodiny

pondelok - piatok: 7.00 - 17.00
sobota: zatvorené
nedeľa: zatvorené

Nábytkové kovania

predajňa-objednávky
Fax: +421 45 544 1283
Tel.: +421 45 683 0900
Tel.: +421 918 312 949
E-mail: lunit@lunit.sk
E-mail: kovanie@lunit.sk

Nábytkové kovanie - technická podpora

Martin Závalec
E-mail: zavalec@lunit.sk
Tel.: +421 948 516 254

Veľkoplošné materiály

predaj - porez - hranovanie
Tel.: +421 45 683 0900
Tel.: +421 45 683 0903
E-mail: dosky@lunit.sk

Dvierka - objednávky

Fax: +421 45 544 1283
Tel.: +421 45 683 0900
Tel.: +421 905 358 509
E-mail: lunit@lunit.sk
E-mail: dvierka@lunit.sk

Dvierka - technická podpora

Martin Ščípa
E-mail: scipa@lunit.sk
Tel.: +421 948 035 805

Dvierka - reklamácie

Peter Dvonka
E-mail: reklamaciedvierka@lunit.sk

Obchodný riaditeľ

Martin Závalec
E-mail: zavalec@lunit.sk
Tel.: +421 948 516 254

Oddelenie nákupu - zásobovanie

Ing. Roman Blaho
E-mail: blaho@lunit.sk
Tel.: +421 903 534 386

Obchodní zástupcovia SR




  Ing.Ján Kvasna
Tel.: +421 905 644 228
E-mail: kvasna@lunit.sk

  Ing.Marek Timko
Tel.: +421 911 500 638
E-mail: timko@lunit.sk

  Eduárd Dorčák
Tel.: +421 911 328 761
E-mail: dorcak@lunit.sk

  Ing. Jozef Benko
Tel.: +421 903 105 412
E-mail: benko@lunit.sk

  Peter Brázdil
Tel.: +421 903 935 426
E-mail: brazdil@lunit.sk

Obchodní zástupcovia ČR




  Eva Hanzlová
Tel.: +420 722 926 695
E-mail: hanzlova@lunit.sk

  Michal Repel
Tel.: +420 601 167 577
E-mail: repel@lunit.sk

  Michal Halagačka
Tel.: +420 725 912 091
E-mail: halagacka@lunit.sk

  Lukáš Adamec
Tel.: +420 702 031 541
E-mail: adamec@lunit.sk

Obchodní zástupcovia HU




  Valter Becse
Tel.: +36 308 598 016
E-mail: becse@lunit.sk

  Ing.Fekete Nóra
Tel.: +36 305 330 712
E-mail: lunit.hu@gmail.com

  Štefánia Elbaz
Tel.: +36 303 722 425
E-mail: stefi@lunit.sk

Obchodní zástupcovia PL




LUNIT POLSKA
ul.Strzelców Bytomskich 98
41-906 Bytom
tel: +48 509 949 184
e-mail: fronty@lunitpolska.eu

Dyrektor handlowy:
Tel.: +48 515 668 521
e-mail: p.niedbala@lunitpolska.eu

Przedstawiciele handlowi

  Tel.: +48 517 412 777
E-mail: s.niedbala@lunitpolska.eu

  Tel.: +48 518 171 002
E-mail: a.grzegorzyca@lunitpolska.eu

Akcesoria:
Tel.: +48 518 635 638
e-mail: akcesoria@lunitpolska.eu

Fronty:
Tel.: +48 509 949 184
e-mail: fronty@lunitpolska.eu