Prepravné podmienkyPrepravné podmienky pre Slovenskú republiku

Expedícia prepravnou službou

Cena za expedíciu zásielky so službou DOBIERKA spoločnosťou SDS - dodanie do 24h, podmienkou je, že tovar musí byť objednaný do 13. hodiny dňa pred ktorým má byť tovar dodaný k zákazníkovi. Balíky dlhšie ako 4m - cena dohodou s obchodný zástupcom, nakoľko tieto balíky majú individuálnu cenu prepravy. Pri každej zásielke bude účtované balné 3 €.

objednávka Expedícia
zásielka do 100 Eur 12 Eur
zásielka od 100 do 299 Eur 15 Eur
zásielka od 300 do 499 Eur 18 Eur
zásielka nad 500 Eur 22 Eur

Upozornenie: Pri zásielkach nad 100 kg môže byť cena expedície účtovaná individuálne dohodou a nie podľa sadzobníka. Balíky dlhšie ako 4m sa posielajú vždy špedičnou službou, kde bude cena účtovaná zo sadzobníka a navýšená o tarifnú cenu zo špedičnej firmy SDS.Expedícia f.Lunit

Cena za expedície našou dopravou, kde objednávka musí presiahnuť pri kovaní 300,- Eur alebo pri MDF dvierkach 200 Eur. Pokiaľ je objednávka MDF dvierok aj nábytkového kovania súčasne expedovaná, je potrebné uviesť danú súvislosť do objednávky, nakoľko uvedené pracoviská pracujú samostatne.

pondelok: Západné Slovensko
streda: Severozápad Slovenska
piatok: Horné, Stredné Ponitrie a Východné Slovensko


objednávka expedícia
zásielka od 150 do 299 Eur 14 Eur iba MDF dvierka alebo náb. kovanie nie kombinácia
zásielka od 300 do 499 Eur 17 Eur cena MDF dvierka + náb.kovanie
zásielka nad 500 Eur 20 Eur cena MDF dvierka + náb.kovanie


VŠETKY CENY SÚ UVEDENÉ BEZ DPH

Pri preberaní tovaru si skontrolujte počet kusov balíkov (je uvedený na štítku nalepenom na balíku napr. 1/5, 10/10, 1/1 {číslo balíka/počet balíkov}) a stav balenia. Zásielku ODPORÚČAME rozbaliť pred kuriérom a preveriť nepoškodenosť tovaru. Akonáhle zistíte, že tovar, ktorý Vám bol doručený, je poškodený, požiadajte kuriéra o spísanie škodového protokolu.

NEZABÚDAJTE, že svojim podpisom na prepravnom liste súhlasíte, že ste tovar prevzali kompletný a nepoškodený. Na možnú reklamáciu máte 24 hodín od prevzatia zásielky a podpísania prepravného listu!

Žiadame Vás o kompletné prekontrolovanie obsahu doručenej zásielky do 24 hodín od jej prijatia, inak Vám nemôžeme reklamovať nesprávne dodaný alebo poškodený tovar. Viac informácií pri reklamácii získate na tel. čísle 0918 312 949 alebo 0905 358 509

Prepravné podmienky pre Českú republiku

Zásielky službou dobierka posielame spoločnosťou Geis ktorá robí rozvoz vždy v utorok a štvrtok ,kde objednávky musia byť sumarizované vždy do utorka a piatku daného týždňa. Pri každej zásielke bude účtované balné 3eur.

objednávka expedícia za tovar dodaný vždy vo štvrtok GEIS dobierka
zásielka do 100 Eur expedícia 15 Eur
zásielka od 100 do 299 Eur expedícia 18 Eur
zásielka od 300 do 499 Eur expedícia 22 Eur
zásielka nad 500 Eur expedícia 27 Eur


Cena za expedíciu našou dopravou kde objednávka musí presiahnuť pri nábytkovom kovaní 300,-Eur alebo pri MDF dvierkach 200,- Eur. Balíky dlhšie ako 4m sa posielajú vždy spoločnosťou SDS cena po dohode s obchodným zástupcom. Pokiaľ je objednávka MDF dvierok aj nábytkového kovania súčasne expedovaná, je potrebne uviesť danú súvislosť do objednávky, nakoľko uvedené pracoviská pracujú samostatne. Expedícia našou dopravou je realizovaná v pondelok a v stredu, pričom v pondelok sa vozí Morava a Stredné Čechy a v stredu sa vozia Západné a Stredné Čechy.

cena zásielky od 150 do 300Eur expedícia 17 Eur len MDF dvierka bez kombinácie s nábytkovým kovaním
cena zásielky od 300 do 500 Eur expedícia 20 Eur MDF dvierka +nábytkové kovanie
cena zásielky od 500 do 700 Eur expedícia 23 Eur MDF dvierka +nábytkové kovanie
cena zásielky od 700 a viac Eur expedícia 25 Eur MDF dvierka +nábytkové kovanie

VŠETKY CENY SÚ UVEDENÉ BEZ DPH

Pri preberaní tovaru si skontrolujte počet kusov balíkov (je uvedený na štítku nalepenom na balíku napr. 1/5, 10/10, 1/1 {číslo balíka/počet balíkov}) a stav balenia. Zásielku ODPORÚČAME rozbaliť pred kuriérom a preveriť nepoškodenosť tovaru. Ako náhle zistíte, že tovar ktorý Vám bol doručený, je poškodený, požiadajte kuriéra o spísanie škodového protokolu.

NEZABÚDAJTE, že svojim podpisom na prepravnom liste súhlasíte, že ste tovar prevzali kompletný a nepoškodený. Na možnú reklamáciu máte 24 hodín od prevzatia zásielky a podpísania prepravného listu !

Žiadame Vás o kompletné prekontrolovanie obsahu doručenej zásielky do 24 hodín od jej prijatia, inak Vám nemôžeme reklamovať nesprávne dodaný tovar.Viacinformácíí pri reklamácii získate na tel čísle 0918 312 949 alebo 0905 358 509

Magyarországi szállítási feltételek

Az általunk forgalmazott termékeket a G.Englmayer csomagküldő szolgálat segítségével juttatjuk el az Ön által megadott szállítási címre, kiszállítás mindig szerdán történik, míg a megrendelések péntekig kerülnek összesítésre a szállítás előtt. A szállítás díjához minden esetben csomagolási költséget számítunk fel 3 EUR értékben.

Szállítás díja az áru értékétől függően
megrendelés értéke a szállítás díja
0 - 100 Eur 15 Eur
100 - 300 Eur 18 Eur
300 - 500 Eur 22 Eur
500 - 800 Eur 27 Eur
800 és több Eur 30 Eur

Árak saját szállítóautónkkal, mely megrendelés meg kell hogy haladja az 500 Eur-t a bútorvasalatatok + MDF frontok kombinálásával, ahol a megrendelést mindig az adott héten péntekig vesszük fel a szállítás előtt, s mindig a következő hét keddi napján szállítjuk. Amennyiben a megrendeléskor vasalat és frontszállítás is van, az adott összefüggést jelezni kellene mgrendeléskor, mivel a fent említett részlegek külön dolgoznak.

A megrendelés árába az adott MDF front + bútorvasalat megrendelésének összege számít bele.
megrendelés értéke a szállítás díja
0-500 Eur 17 Eur
500-1000 Eur 20 Eur
1000 és több Eur 25 Eur

A megrendelés árába az adott MDF front + bútorvasalat megrendelésének összege számít bele, melyet előre jelezni kell, hogy mindkét termék megrendelésre került.

A 4 méternél hosszabb csomagokat mindig a a G.Englmayer csomagküldő szolgálat segítségével juttatjuk el, ahol az Ön kereskedelmi képviselője mondja meg Önnek az egyedi árat. AZ ÁRAK ÁFA NÉLKÜL ÉRTENDŐEK

A 4 méternél hosszabb csomagokat mindig a a G.Englmayer csomagküldő szolgálat segítségével juttatjuk el, ahol az Ön kereskedelmi képviselője mondja meg Önnek az egyedi árat. AZ ÁRAK ÁFA NÉLKÜL ÉRTENDŐEK

Az áru átvételekor kérjük, ellenőrizze a csomagok számát (melyet megtalál a csomagra ragasztott címkén, pl. 1/5, 10/10, 1/1 ((csomag száma/csomag db száma))) és a csomagolás állapotát. JAVASOLJUK a szállítmány kicsomagolását a futárral együtt és győzödjön meg a csomag sértetlenségéről. Ha véletlenül észleli, hogy a leszállított áru sérült, kérjen jegyzőkönyvet a kárról a futártól.

NE FELEDJE, hogy a fuvarlevél aláírásával elismeri, hogy az árut átvette épen és hiánytalanul. Az esetleges követelésre az áru átvétele és a fuvarlevél aláírása után 24 óra áll rendelkezésére!

Arra kérjük, hogy 24 órán belül az áru átvétele után teljes egészében ellenőrizze le a szállítmány tartalmát, ellenkező esetben nem tudjuk elfogadni a nem megfelelően leszállított áru reklamációját. További információt a reklamációkról a következő telefonszámon kaphatnak: +36305330712 Fekete Nóra, +36303722425 Bohus Tamás

Prepravne podmienky firmy LUNIT pre rozvoz velkoplošných materiálov pre Slovenskú republiku

Rozvoz veľkoplošných materiálov vykonávame autami do 1,5t alebo do 9,5t. Materiál vozíme kusovo alebo paletovo, prípadne narezaný a ohranený materiál naložený na paletách.

Cena za dopravu v meste Zvolen a okolie do 10 km je 15 Eur
Cena za dopravu od 10 km do 30 km od sídla firmy je 20 Eur
Cena za dopravu od 30 km do 200 km od sídla firmy je 25 Eur
Cena za dopravu nad 200 km od sídla firmy je riešená individuálne s obchodným zástupcomObjednávku je potrebné posielať vždy 2 dni pred daným závozom, pokiaľ sa jedná o veľkoplošný materiál. Ak sa jedná o materiál, ktorý sa reže a hranuje, je doba potrebná na pripravenie do vývozu 5 pracovných dní.

POZNÁMKA: Kilometrové vzdialenosti sú počítané zo sídla firmy Lunit, s.r.o. (Na Rákoši 9263 Zvolen) na adresu zákazníka. V cene dopravy nie je zahrnutá vykládka tovaru. Objednávky je možné robiť na www.lunit.sk.